facebook

Потужний вибух прогримів під Києвом: “квартири перетворилися на руїни”, лякаючі фото зсередини

Неймовірної сили вибух струсонув багатоповерхівку під Києвом: частина будівлі обрушилася, з’явилися нові подробиці. Як відомо, в Київській області стався вибух у багатоквартирному будинку. Сила хвилі ударної хвилі була такою, що зруйнувала частину будівлі, пошкодивши багато поверхів.

Оперативні групи працювали на місці події разом з кінологами, очевидно розглядаючи одну з версій як теракт.

На цю хвилину є уточнення від ДСНС: в одному з під’їздів на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, за попередніми даними, стався вибух побутового газу без подальшого горіння.

До проведення пошуково-рятувальних робіт всього залучено 180 осіб, 38 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС залучено 77 осіб та 20 одиниць техніки.

Повідомлялось, що під Києвом прогримів потужний вибух: повідомляється про сильні пошкодження в житловій п’ятиповерхівці.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Київській області в житловому будинку стався вибух. Про те, скільки людей постраждало від надзвичайної події інформація, в даний момент уточнюється, повідомляє Головне управління Національної поліції у Київській області.

Повідомлення надійшло на спецлінію поліції Київщини з міста Фастів о 9.15 ранку 14 грудня. Відомо, що на четвертому поверсі п’ятиповерхового будинку стався вибух газу.

На місці події працюють оперативні бригади медиків, рятувальників, нарядів поліції і фахівців-вибухотехніків. Йде евакуація мешканців будинку.

На місце події направляється кінологічна служба, яка буде задіяна для пошуку людей, які, можливо, зникли.

Поліція забезпечує охорону публічного порядку від можливих проявів мародерства.

За інформацією телеграм-каналу Х * євий Київ, є припущення, що впали всі 5 поверхів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...