У смт Запитів на Львівщині сталося зіткнення вантажного автомобіля DAF із легковим Citroen Jumpy, внаслідок чого одна людина загинула та троє були травмовані.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Львівській області.
“…Унаслідок ДТП в автомобілі Citroen Jumpy дістали травми водій та 3 пасажири, з них 1 дитина (2001 року народження)”, – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, рятувальники за допомогою гідравлічних ножиць деблокували травмованого водія з легковика, проте чоловік помер у кареті швидкої медичної допомоги дорогою до лікарні.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…