2 людей постраждали від вибуху газу в Херсоні 17 грудня. Це сталося у приватному будинку на вулиці Грибоєдова, котрий зруйнувало вщент.
Вибуховою хвилею пошкодило і сусідній будинок. Травмовані 36-річний власник помешкання, де стався вибух, та його 16-річний сусід, повідомили у прес-службі ДСНС області.
Рятувальники надвечір закінчили пошуки людей під завалами, адже була інформація, що там могла опинитися жінка та 2 дітей. Згодом з’ясувалося, що їх, на щастя, не було вдома.
За попередніми висновками експертів, причиною вибуху став газ, яким опалювався будинок. А за яких обставин це трапилося, з’ясовують.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…