Categories: Економіка

У Житомирі на 18% підняли тарифи на тепло

У Житомирі тарифи на тепло для населення зросли на 18%.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Житомирської міської ради, повідомляє комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго».

«Суми платежів за опалення для населення зросла на 18%. Для бюджетних та інших установ зменшилась на 17,8%. Для релігійних організацій тариф зріс на 75,1%», – йдеться у повідомленні.

Відтак, житомирянам одна гігакалорія тепла обійдеться 1621,34 грн.

Зазначено, що чергове коригування тарифу на тепло є наслідком рішення Кабінету міністрів щодо збалансування цін на газ для різних груп споживачів.

Під час свого звіту за рік роботи Житомирський міський голова зауважив, що попри чергове підвищення тариф на тепло в Житомирі буде одним із найнижчих в Україні.

Як повідомлялося, 17 жовтня виконком погодив підвищення вартості тепла на 12,3%.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

8 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago