На Закарпатті жителька міста Хуст знайшла покинуте немовля в під’їзді свого будинку.
“Заявниця повідомила, що 25 грудня близько 06.30 в під’їзді між першим і другим поверхом виявила дорожню сумку з новонародженою дитиною”, – повідомляють в поліції.
На місце події прибула слідчо-оперативна група. Новонароджений був закутаний у дитячу ковдру і виглядав абсолютно здоровим. Ймовірно, хлопчик народився в протягом останньої доби.
Дитину госпіталізували до пологового відділення Хустської лікарні з діагнозом: переохолодження. Загрози життю хлопчика немає.
За даним фактом поліція почала кримінальне провадження за ч.2 ст.135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці матір’ю новонародженої дитини). Мати дитини розшукують. Їй загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років.
“Звертаємося до всіх з проханням допомогти в розшуку породіллі. Якщо у вас є яка-небудь інформація про жінку, яка могла вчинити даний злочин, повідомте в Хустський відділ поліції по телефону – 068-50-76-172. Заздалегідь вдячні за допомогу”, – додають в поліції.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…