У Чернігові пенсіонер став жертвою жахливої ДТП з подвійним наїздом. Про смертельну ДТП повідомили в прес-службі поліції Чернігівської області.
Аварія сталася вранці в четвер, 27 грудня, в районі силікатного заводу. Мікроавтобус Mercedes збив 79-річного пенсіонера.
Чоловік опинився на дорозі, проте водій наступної маршрутки, яка рухалася в тому ж напрямку, помітив його занадто пізно і повторно наїхав на потерпілого.
«Наступна маршрутка, яка їхала в тому ж напрямку, що і Mercedes, не встигла загальмувати і скоїла наїзд на потерпілого», – розповіли правоохоронці.
Від отриманих в результаті наїздів травм пасажир помер на місці.
За попередньою інформацією, водії обох маршруток були тверезі.
За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) КК.
До цього ми повідомляли про те, що ДТП з постраждалими відбулася в Києві на вулиці Академіка Булаховського. Автобус «Богдан» врізався в дерево. ДТП сталася 18 грудня близько 21:40.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…