Categories: Україна

Лобове ДТП в Житомирській області: поранені двоє дорослих і троє дітей

У Житомирській області сталося лобове ДТП за участю мікроавтобуса і легковика, в якому отримали поранення двоє дорослих і троє дітей.

 

 

Як стало відомо, аварія сталася на 87-му км автодороги Київ – Ковель, поблизу села Білий Берег Малинського району. Про це повідомили в прес-службі обласного управління Нацполіціі.

“Попередньо встановлено, що водій автомобіля Ford Mondeo, 44-річна жителька Києва, не впоралася з керуванням і виїхала на смугу зустрічного руху, де скоїла зіткнення з автомобілем Mercedes-Benz Sprinter, за кермом якого перебував 30-річний житель Волинської області”, – йдеться в повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Після аварії були госпіталізовані водії обох машин, а також діти у віці 16, шести і чотирьох років, які перебували в Ford Mondeo.

Відкрито кримінальне провадження за статтею “порушення правил безпеки дорожнього руху”, поліція з’ясовує всі обставини події.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago