На Полтавщині шукають маніяка, що по-звірячому вбиває собак

Тіла мертвих собак з ознаками насильницької смерті виявили в лісі поблизу села Кіндрівка Кременчуцького району, повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Полтавській області.

За фактом події почато кримінальне провадження за статтею 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). За даними ЗМІ, убиті собаки були домашніми. Дві собаки застрелили, а одну – облупленого.

При цьому півроку тому у Власовському кар’єрі знайшли кілька повішених собак. Раніше повідомлялося, що в Кривому Розі малолітні хулігани знущалися з цуценяти.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

4 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago