facebook

“Люблю тебе більше життя!”: Молода дівчина викинулась з вікна, залишивши три передсмертні записки

У суботу, 5 січня, з 23 поверху будинку за адресою вулиця Зарічна, 1Г викинулася 28-річна дівчина. В її квартирі знайшли три записки, які були адресовані різним людям.

 

 

Дівчина викинулася з вікна близько 3:00 ночі, тіло виявив двірник житлового комплексу близько 7:40. Про це Інформатор дізнався, побувавши на місці події.

За словами поліцейських, на тілі загиблої не було слідів насильницької смерті. Квартира, в якій вона проживала, виявилася відкрита. Там на кухонному столику стояли три келихи з недопитими напоями та лежали три записки, які, судячи з усього, залишила дівчина. Також вдалося встановити ім’я загиблої, її звали Надія.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Записки були адресовані різним людям. Одна з них була адресована, швидше за все, брату загиблої, який на даний момент проживає в Ізраїлі. У ній було зізнання в любові і прохання пробачити, якщо він зможе. «Я тобі багато чого можу сказати, але просто прости мене», – говорила одна з фраз в записці

Друга записка була адресована чоловікові на ім’я Олександр. Вона також містила зізнання в любові. У записці були слова: «Люблю тебе більше життя! Люблю, незважаючи ні на що. Але зате я вирішила нашу проблему».

У третій записці були слова подяки близьким за підтримку. І прохання про прощення.

В результаті падіння з висоти дівчина померла на місці від отриманих травм. На місці працювала «швидка», екіпаж патрульної поліції, і слідчо-оперативна група. Деталі події встановить слідство.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...