“Добивав ногами по голові, всі мовчки дивилися”: Школяр по-звірячому розправився з однолітком

У російському місті Ростов-на-Дону школярі жорстоко побили однолітка. Відео побиття з’явилося в мережі, його зняли очевидці. 

 

 

Очевидці бачили інцидент з вікна власного будинку. На відео чути голос жінки, яка намагалася припинити бійку хлопців. Переглядаючи кадри, видно, що нападник завдав багато ударів хлопцю кулаками. Після цього став добивати його ударами ногою в голову. Хлопець буквально стрибав на голові у постраждалого.

Варто зазначити, що понад десять дітей спостерігали за інцидентом. Жоден з них не спробував припинити бійку. Одні стояли ближче і спостерігали, інші – трохи далі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Інцидент закінчився тим, що жінка з вікна почала погрожувати, що викличе поліцію. Тоді один із хлопців, які спостерігали за бійкою, відтягнув нападника. Постраждалий певний час лежав нерухомо, діти навіть почали перевіряти, чи він живий. Врешті, хлопець піднявся на ноги.

Правоохоронці повідомили, що з’ясували особу нападника та поставили його на облік в інспекцію у справах неповнолітніх. А його батьків притягнули до адміністративної відповідальності.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago