Categories: Наука

Viber дізнався, хто частіше пише колишнім “під шафе”

Мобільний додаток для дзвінків та обміну повідомленнями Viber підбив підсумки року в Україні та поділився результатами дослідження активності українських користувачів, яке показало відмінності у використанні месенджера чоловіками та жінками.

Rakuten To Buy Viber Internet Messaging App For $900 Million…The Viber Internet messaging and calling service application is displayed on a smartphone in this arranged photograph taken in Tokyo, Japan, on Friday, Feb. 14, 2014. Rakuten Inc., the Japanese online retailer controlled by billionaire Hiroshi Mikitani, is buying the Viber Internet messaging and calling service for $900 million as it moves into social networking. Photographer: Tomohiro Ohsumi/Bloomberg


Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Viber.

Так, використовуючи Viber, українці віддають перевагу дзвінкам: 54% користувачів обирають варіант зателефонувати співрозмовнику, а 46% — написати.

При цьому чоловіки обирають дзвінки частіше, ніж жінки. Близько 57% опитаних чоловіків вважають, що краще телефонувати співрозмовникам. У той час як половина опитаних жінок обирають варіант написати повідомлення.

У середньому, 28% українців телефонують більше 10 разів на день. А ще половина українців більше 10 разів на день пишуть повідомлення у месенджерах.

Кількість здійсненних дзвінків також залежить від віку користувача: молодь віддає перевагу повідомленням, а не дзвінкам. Більша частина користувачів у віці до 18 років телефонують до 3 разів на день, а третина користувачів старше 25 років здійснюють 10 і більше дзвінків протягом доби. Найбільш активно пишуть повідомлення у мессенджерах користувачі у віці від 18 до 25 років — близько двох третин опитаних відправляють 10 і більше повідомлень на день.

Дослідження Viber зруйнувало гендерний стереотип: виявилося, що емодзі та стікери мають більше значення для чоловіків, ніж для жінок. Їх відсутність визнали приводом для образи майже 10% опитаних чоловіків і 5% жінок. Смайлики важливі і для молоді: чат без стікерів та емодзі засмутить кожного десятого користувача у віці від 18 до 25 років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо говорити про привітання, одного повідомлення у мессенджері може не вистачити і близьким варто зателефонувати — так вважає третина всіх опитаних. При цьому кількість опитаних майже у рівній мірі розділилася на тих, хто любить вітати близьких повідомленнями, і на тих, хто вважає за краще і написати повідомлення, і зателефонувати.

Дослідження виявило, що у стані алкогольного сп’яніння екс-коханим відправляють повідомлення 34% українців. Більш схильні до онлайн спілкування з колишніми мають чоловіки.

При цьому, близько 40% українців хотіли б мати функцію відключення Viber у стані алкогольного сп’яніння, у той же час близько третини опитаних іронічно відзначають, що така функція вже існує — це їх мозок.

Зазначається, що функцією видалення повідомлень користувався кожен третій українець, а регулярно видаляє повідомлення “для всіх” майже кожен п’ятий користувач. При цьому жінки частіше “чистять” переписку. Також дослідження показало, що така функція більш популярна серед українців від 25 до 40 років, ніж серед молоді від 18-25 років.

Viber — додаток для дзвінків та обміну повідомленнями. На сьогодні кількість зареєстрованих користувачів Viber у світі складає понад 1 млрд чоловік. В Україні месенджером користуються 97% всіх власників смартфонів.

Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера у сфері електронної комерції та фінансових послуг.

annashchesna

Recent Posts

Контракт 18-24: Свідомий вибір на шляху до перемоги та стабільності

«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…

12 години ago

Молоді Герої: Добровольці 92-ї окремої штурмової бригади Івана Сірка в строю!

Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…

16 години ago

росія готує нову інформаційну атаку: фейкові “документалки” про ЗАЕС як спроба переписати історію

⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…

1 день ago

“Це пекло, а не війна”: Північнокорейський солдат у полоні розповідає правду про ЗСУ та українські дрони

Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…

1 день ago

Дрон «Альоша» воює на фронті замість сина Порошенка, який перебуває в Лондоні

В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…

3 дні ago

Мир — не подарунок, а здобуток.

Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…

3 дні ago