Польща припинить митне оформлення машин на кордоні з Україною з 12 по 14 січня 2019 року.
Як повідомила прес-служба фіскального відомства у Львівській області, це пов’язано з тимчасовим відключенням електронних сервісів.
“Згідно з інформацією, отриманою від митних органів Республіки Польща, починаючи з 21:00 12 січня за 3:00 14 січня, в пунктах пропуску “Шегині-Медика”,” Краковець-Корчова” та “Рава-Руська-Хребенне” будуть недоступні окремі електронні сервіси”, – йдеться в повідомленні.
Зокрема, працювати не будуть сервіси e-Klient, e-Winoski, e-Zefir, e-Zabezpieczenia, e-Booking TRUCK, e-Tranzyt, e-Itrastat, e-ICS, e-Przewoz (SENT), EMCS PL2, e -Export, e-Import, e-Status, в зв’язку з чим польською стороною не здійснюватиметься оформлення і пропуск вантажних автомобілів з товарами в обох напрямках.
Автоперевізників просять прийняти інформацію до відома і вибрати альтернативні маршрути перетину державного кордону.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…