Заряджаючи свої телефони, багато користувачів роблять одні й ті ж помилки, які можуть негативно відбитися на роботі гаджетів
Незважаючи на те, що сьогодні навряд чи знайдеш людину, яка б не користувався смартфоном, далеко не всі знають, як правильно підтримувати заряд енергії в мобільних пристроях, не завдаючи шкоди батареї гаджета.
У всіх інструкціях написано головне правило, яке завжди ігнорують користувачі: розряджати на 100% акумулятор мобільного пристрою не рекомендується. При цьому практично всі власники гаджетів не звертають уваги на цю пораду, використовуючи телефон до того останнього моменту, поки він може працювати.
За словами фахівців, багато років тому в кнопкові телефони встановлювали тільки нікель-кадмієві батареї, які мали ефект пам’яті. Їх потрібно було завжди спочатку розрядити до 0%, щоб мобільний пристрій відключився, а потім повністю зарядити до 100% за один раз.
Однак сьогодні технології розвиваються більш стрімко, і практично в усі портативних гаджетах встановлений літій-іонні (Li-Ion) і літій-полімерні (Li-Pol) батареї. Такі акумулятори мають набагато більш просунуті можливості, але їх ні в якому разі не можна повністю розряджати.
Експерти кажуть, що подібна експлуатація мобільних пристроїв призводить до негативних наслідків, і одного разу смартфон перестане включатися і працювати.
А деякі виробники навіть встановлюють на мобільних пристроях спеціальну систему захисту, коли гаджет відключається, якщо в ньому залишилося 3-5% заряду.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…