Офіцер поліції, госпіталізований у Харківську міську лікарню після озброєного нападу двох невідомих в балаклавах, зараз перебуває у тяжкому стані.
Про це кореспонденту Укрінформу розповіли у лікарні.
“Пацієнт має тяжкі поранення з вогнепальної зброї. Його оперують”, – лаконічно зазначили у лікарні.
Пацієнт, додали у лікарні, не при тямі: “Є загроза життю”.
Як повідомляв Укрінформ, 16 січня о 07:40 на вулиці Краснодарській у Немишлянському районі Харкова двоє невідомих у балаклавах скоїли напад на офіцера Департаменту карного розшуку Національної поліції України. Нападники вдарили чоловіка та зробили декілька пострілів із невстановленої зброї в область голови, після чого зникли з місця події на автомобілі темного кольору.
Потерпілий із пораненнями голови та шиї доставлений до міської клінічної лікарні швидкої допомоги.
Факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця).
Вживаються заходи щодо затримання осіб, які вчинили стрілянину у поліцейського, введений план “Сирена”.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…