Хакери, які скоріш за все, співпрацюють з Росією, нарощують зусилля для зриву виборів президента України за допомогою кібератак на сервери ЦВК та персональні комп’ютери працівників ЦВК.
Кібер-зловмисники використовували заражені вірусом вітальні листівки, запрошення магазинів, пропозиції оновлення програмного забезпечення та інші шкідливі “фішингові” матеріали, призначені для крадіжки паролів і особистої інформації, заявив глава кіберполіції України Сергій Демидюк в інтерв’ю Reuters.
За десять тижнів до виборів хакери також почали купувати особисті дані співробітників ЦВК, розплачуючись при цьому криптовалютою через Darknet, частини Інтернету, доступну тільки через певне програмне забезпечення і яка зазвичай використовується анонімно.
“Є постійні атаки — вони переходять від простих (програмних додатків) до додатків, які використовує той чи інший співробітник”, — сказав він, пояснюючи, що ці атаки нагадують кібератаки на енергетичну, транспортну і банківську системи країни, які спостерігаються з 2014 року.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…