У Немишлянському районі міста Харків жінка випала з балкону під час збивання бурульок. Зараз вона перебуває у тяжкому стані. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Харківській області.
“Повідомлення про госпіталізацію харків’янки надійшло до Немишлянського відділу поліції 4 лютого об 11:10. За попередньою інформацією, мешканка одного з будинків на проспекті Московському випала з балкону під час збивання бурульок”, – йдеться у повідомленні.
За даними поліції, потерпіла із закритою черепно-мозковою травмою, забиттями різних частин тіла, відкритим переломом передпліччя та іншими тілесними ушкодженнями була доставлена до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Зараз вона перебуває у тяжкому, неконтактному стані.
Наразі поліція вживає заходи щодо встановлення особи потерпілої та обставин події.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство – ред.) Кримінального кодексу України з приміткою “нещасний випадок”.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…