Фермери і пастухи на італійському острові Сардинія вилили на асфальт десятки літрів молока, заявивши, що вони скоріше знищать його, ніж продадуть його практично даром, передає УНН з посиланням на euronews.
Так, ціна на овече молоко впала більш ніж на 25 відсотків до 60 центів за літр після падіння цін на сир Pecorino Romano, виробництво якого становить близько половини виробництва всього овечого молока на острові.
У неділю близько 100 фермерів заблокували шосе 131 в комуні Терральба, піднявши плакат з написом: “Сардинські пастухи – не чиїсь раби”.
Як повідомляв УНН, в суботу, 9 лютого, сотні тисяч людей в Римі вийшли на акцію протесту проти економічних заходів уряду країни.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…