Ôîòî Ðóñëàíà Êàíþêè 20.04.16 Êàáìèí
Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий запропонував впровадити продаж прав оренди на землю. Про це повідомляє урядовий портал.
Ôîòî Ðóñëàíà Êàíþêè 20.04.16 Êàáìèí
“Я не бачу можливості цим парламентом проголосувати прямий продаж землі через популізм депутатів. Сьогодні це не популярно, оскільки популісти, в очікуванні наступних виборів, обов’язково візьмуть тему продажу землі на озброєння і лякатимуть населення страшилками – “Вашу землю хочуть забрати за $50 “. Тому я пропоную впровадити продаж прав оренди на землю”, – сказав Кутовий.
За словами Міністра, вартість права власності на землю не складатиме суми меншої за вартість прав оренди. “Якщо є обіг прав оренди і він сьогодні коштує $1000 або $2000 за гектар, то вже коню зрозуміло, що право власності дешевше коштувати не буде”, – зазначив очільник Мінагрополітики.
Відповідаючи на запитання журналістів стосовно того, що Міжнародний валютний фонд наполягав саме на продажу землі, Тарас Кутовий повідомив, що особисто спілкувався з МВФ, який погодився на варіант продажу прав оренди. “Я їм пояснив, що краще зробити один метровий крок, ніж замахнутися на триметровий і залишитися без результату”, – додав керівник аграрного відомства.
джерело http://day.kyiv.ua/
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…