Categories: Трагедії

“Геній своєї справи”: Раптово пішов з життя відомий актор

15 лютого в Ульяновську помер Заслужений артист Росії Євген Редюк. Про це повідомляється на офіційному сайті місцевого драмтеатру імені І.А. Гончарова, актором якого і був Редюк.

 

 

“Він був одним з найяскравіших майстрів трупи, на таланті якого трималася серйозна частина репертуару”, – йдеться в повідомленні.

Євген Георгійович, який віддав ульяновському театру 40 років життя, в минулому році відзначив своє 70-річчя.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Багатьом поколінням глядачів полюбилися персонажі Євгена Редюк в десятках постановок, в тому числі роль Тобі Белча в “Дванадцятої ночі”, Графа Альбафьоріта в “Господині готелю”, Фамусова в “Лихо з розуму” і інші. Артист виступав і як режисер – на його рахунку 28 театральних постановок, і кожна була успішною.

У 1998 році Євгену Редюк присвоєно звання Заслуженого артиста Росії.

Церемонія прощання з актором відбудеться у неділю, 17 лютого. Вона пройде в Ульяновському драматичному театрі імені І. А. Гончарова, початок о 10 годині ранку.

Співчуття рідним артиста приносять його колеги і перші особи регіону.

– Представник ленінградської театральної школи, випускник Ленінградського державного інституту театру, музики і кінематографії, Євген Георгійович був одним з найяскравіших майстрів трупи Ульяновського драматичного театру, на таланті якого трималася серйозна частина репертуару. Його потужний акторський дар по-справжньому яскраво розкривався в гострохарактерних ролях з комедійним, сатиричним ухилом. У пам’яті глядачів назавжди залишаться його незабутні Тобі Белч в «Дванадцятої ночі» Вільяма Шекспіра, граф Альбафьоріт в «Господині готелю» Карло Гольдоні, Журден в «недоумкуватий Журдене» Михайла Булгакова, засланні в «Лихо з розуму» Олександра Грибоєдова, Гарпагон в «Скупий »Жана-Батіста Мольєра і інші ролі. Євген Георгійович запам’ятається і як театральний режисер, постановки якого довго не сходять зі сцени, – сказав губернатор Сергій Морозов.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago