В Одеській області жителі влаштували акцію протесту після загибелі в ДТП 11-річної школярки.
Як стало відомо, 18 лютого дівчинка переходила дорогу поруч зі школою в с. Молога. У цей час повз проїжджав ВАЗ, причіп якого зачепив дитину. Дівчинка отримала травми і була госпіталізована, проте пізніше померла в лікарні.
19 лютого близько ста жителів села перекрили трасу обласного значення Білгород-Дністровський-Старокозаче, яка проходить через село.
Люди вимагали встановити біля школи (розташована поруч з трасою) лежачі поліцейські, щоб врятувати дітей від “гонщиків”. В іншому випадку мешканці обіцяють самі зробити перешкоди, пошкодивши асфальт – відзначає “Бессарабія INFORM”.
Свідок ДТП Олене Німенко розповіла журналістам, що загибла дівчинка йшла по “зебрі”. В цей час водій мчав на великій швидкості, в’їхав в яму і причіп авто занесло в сторону, де знаходилася дівчинка.
“Від удару дитину підкинуло вгору, а водій навіть не зрозумів, що сталося”, – розповіла жінка. Вона додала, що чоловік не намагався втекти з місця події.
У той же час в прес-службі ГУНП Одещини повідомили, що за попередньою інформацією дівчинка несподівано вибігла на дорогу, де її збив причіп від автомобіля ВАЗ під керуванням 64-річного місцевого жителя, який в цей час проїжджав повз.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…