Проти легалізації багатоженства виступає лідер мормонської фундаменталістської групи в Канаді, єпископ Церкви Останніх Днів Ісуса Христа 59-річний Вінстон Блекмор. Нічого протизаконного в цій ініціативі немає, за винятком хіба що того, що сам Блекмор має 27 дружин та 145 дітей.
Свій протест проти полігамії цей чоловік із Солт-Лейк-Сіті мотивує тим, що в офіційному шлюбі жінок просто експлуатуватимуть. Про це він заявив на аудієнції в американському штаті Юта, відомому своїми мормонами-багатоженцями, пише The Daily Mail. Там мормони намагаються добитися визнання багатоженства на законодавчому рівні.
Блекмора уже двічі намагалися притягнути до відповідальності за таку кількість дружин. Перший раз його звинуватили у полігамії в 2007 році, але згодом звинувачення було відхилене. Вдруге правоохоронці зацікавилися ним у 2014 році, але дата суду так і не була призначена.
На всі закиди недругів Вінстон відповідає, що він і його багаточисельні дружини є друзями. За жодною з них він не бігав, вони самі приходили до нього з пропозицією жити разом. Тож усі звинувачення у багатоженстві вважає спрямованою проти нього акцією, оскільки мормонська група, лідером якої він є, офіційно заборонена у Канаді.
Минулого року великого шуму наробила історія єгиптянина, котрий мешкав в Італії. Цей чоловік мав дві родини, одну з яких весь час тримав у підвалі.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…