В Україні активно працюють санкції проти тих, у кого є заборгованість по аліментах. Аби не потрапити до реєстру неплатників, багато хто закрив свої зобов’язання перед дітьми.
Таку думку озвучила адвокат Катерина Власюк. Вона зазначила, що для людини простіше оплатити борги, чим потім мати через це певні обмеження.
“Реєстр діє превентивно. Тепер, якщо людина, яка потрапила в реєстр боржників, захоче піти до нотаріуса, щоб, наприклад, поділити майно, продати авто чи щось для себе придбати, то ця угода не зможе відбутися”, – запевнила вона.
Адвокат запевнила, що у багатьох людей з’явилась мотивація подати позов і стягнути аліменти. Норма, згідно якої аліменти – це кошти дитини, діє уже півтора роки.
“У побуті в нас залишилась ще така думка, що аліменти просити соромно. Жінка пояснює, що не хоче стояти з протягнутою рукою. А чоловіки часто не платять аліменти, тому що гадають, що кошти платять не на дитину, а на колишню дружину. Це неправильно. Якщо хтось з батьків не виділяє кошти, а інша людина не звертається, то можна говорити про те, що батьки самі свідомо порушують права своїх дітей”, – резюмувала Власюк.
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…