Відспівали загиблого українського бійця

22 лютого, на території Кафедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла міста Чортків Тернопільської області відбулося заупокійне богослужіння за українського воїна Василя Богоносюка.

Василь Богданович Богоносюк, 1980 року народження, житель села Васильків Чортківського району Тернопільської області, старший солдат 24-ї окремої механізованої бригади, який загинув 20 лютого близько 17.00 в районі міста Мар’їнка Донецької області від кулі снайпера, повідомляє “Цензор.НЕТ”

Богоносюк зауважив рух з боку ворога, завчасно попередив бойових побратимів і відкрив вогонь. При зміні бойової позиції отримав поранення кулею снайпера і був евакуйований в ЦРЛ м Курахово. Лікарсько-сестринська бригада 66-го військово-медичного госпіталю до останнього боролася за життя воїна, двічі запускала після зупинки серце, але поранення виявилися несумісними з життям.

Поховання заплановано на 23 лютого, на 12.00 в селі Васильків.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago