У Подільському районі Одеської області новонароджену дівчинку живцем закопала 24-річна мати.
До поліції звернулися працівники районної лікарні, які повідомили про молоду жінку з підозрою на незаконний аборт.
Після того, як її оглянули лікарі, жінка покинула медичний заклад.
Працівники поліції встановили особу громадянки. Нею виявилася 24-річна жителька Балтського району, яка довгий час гостює у своїх родичів в одному з сіл Подільського району.
Спілкуючись з правоохоронцями, жінка спочатку запевняла, що у неї стався викидень. Плід вона закопала в городі. Однак після розтину тіла дівчинки судово-медичні експерти встановили, що немовля народилося доношеним, а попередньою причиною його смерті стало задушення, викликане перекриттям дихальних шляхів.
Жінка зізналася поліцейським в скоєному. Вона розповіла, що у неї вже є син, якому трохи більше року, а ця дитина була небажаною. Під час вагітності на обліку у лікарів вона не перебувала, народжувала вдома самостійно. Живе немовля замотала в поліетиленовий пакет і закопала.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Жінці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на термін до 5 років або позбавлення волі на той самий термін.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…