Categories: Кримінал

Зламали ноги і закопали живцем: під Вінницею знайшли тіло чоловіка

Нелюди переламали чоловікові ноги і закопали його живцем. У Липовці Вінницької області двоє чоловіків жорстоко розправилися з місцевим жителем, який давав свідчення проти них на суді. Про це повідомляє поліція Вінницької області.

 

 

Спочатку чоловіка побили в його власній квартирі, а потім витягли на територію місцевого ремзаводу. Після цього вбивці вирили яму біля річки Соб, де і закопали свою жертву.

Слідство припускає, що під час того, як чоловіка закопували, він був ще живий, але знаходився в непритомному стані через больовий шок. Злочинці вирили занадто коротку яму, і щоб більше не копати просто переламали своїй жертві ноги.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Про вбивство поліція дізналася від місцевої жительки, яка підслухала розмову двох чоловіків, які обговорювали свій жорстокий злочин.

Поліція опитала сусідів і з’ясувала, що вони чули крики з квартири вбитого, а після цього його самого не бачили. Підозрюваними виявилися раніше судимі люди 20 і 23 років.

Молоді вбивці спочатку придумували собі алібі, але потім все ж зізналися у скоєному. Причиною вбивства 53-річного чоловіка виявилася давня ворожнеча. Раніше потерпілий свідчив у суді проти одного із злочинців, який після виходу з тюрми вирішив помститися кривдникові.

У поліції кажуть, що потерпілий і мав дружину і дітей, але жив окремо від них.

За умисне вбивство чоловікам загрожує до 15 років тюремного ув’язнення.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago