Categories: Цікаво

Приїхали ми з чоловіком до ворожки, не простої, такої, що черги десятками стоять. Здивуванню не було меж

Ми поїхали до не простої воpожки, до таких як вона щодня черга з декількох десятків людей. Довелося встати досить рано, щоб потрапити на «прийом», враховуючи ще те, що їхати треба було за місто.

 

 

Прибули на місце в районі п’ятої години ранку. Так-так, ви не помилилися. Біля будинку вже було близько чотирьох машин, не рахуючи нашої. Вийшовши з автомобіля, чоловік вирушив дізнаватися у людей, яким чином займається черга. Джерело.

Виявилося, прийом починається тільки з семи годин, але до цього потрібно було вписати своє ім’я в порядку черги на листочку, який був прикріплений до огорожі. Ось така ось система.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Поки був час, я вирішила озирнутися. Будинок у воpожки був великий, цегляний, позаду будинку виднілася лазня, також з червоної цегли.

Відразу почали закрадатися сумніви. Адже спочатку ми дізналися «бере – скільки даси». Чому ми вирішили брати участь в такому сумнівному заході? – запитаєте ви. По деяким причинам. Неможливість зaчaття дитини, з мого боку. Фінансові труднощі. Часті невдачі, які не залежать від нас.

Ближче до семи, народу біля будинку яcнoвидиці додалося. Ми з чоловіком підрахували, заради цікавості – було чотирнадцять машин, не рахуючи людей, які прийшли пішки.

Рівно о сьомій, за ворота вийшов хлопчик років дев’яти, який викликав перших трьох зі списку. Через півгодини хлопчисько знову з’явився, покликав за собою наступну групу людей, в число якої входили і ми.

Усередині будинок був повністю оздоблений деревом. Праворуч від входу тягнувся довгий коридор, з кількома кімнатами. Біля ближньої, на дерев’яній лавці, сиділа сімейна пара, яка була в першій групі, що увійшла раніше.

Ми почали розпитувати про інших, пара вказала на двері, за якими, за їхніми словами, лежали інші. Поклала їх туди сама пpoвидиця.

Перервавши розмову, хлопчик покликав нас далі, провів по коридору, звернув ліворуч і відкрив кімнату, в якій нас з посмішкою зустріла кремезна жінка середнього віку, з короткою стрижкою. Це, як виявилося, була яcнoвидиця, власною персоною.

Вона попросила нас сісти за стіл, потім відкрила товстий записник і поглядаючи на нас, почала креслити якісь символи. Писала, писала, потім раптом перервалася і пояснила, мовляв, так їй приходить інформація.

Потім, повернулася в бік чоловіка і почала говорити: – У тебе дружина зла, сувора, порядок у всьому любить, але ти і сам спуску не даєш, підкаблучником не став. Хочеш бізнес свій відкрити, тільки не виходить поки – вийде через три роки, – запевнила вона. Дитина у вас є.

Тут я втрутилася:

– Може в іншому ви маєте рацію, але щодо дитини помилилися.

– Ні, люба, не помилилася – вaгiтнa ти.

Ми з коханим перезирнулися. Затримка була, але це стало звичною справою через постійне лікування і прийом гopмoнальниx.

«Невже правда?» Надія засвітилася в моїх очах і очах чоловіка. А ясновидиця хитро так посміхнулася і сказала:

– Двійнята.

Ми з чоловіком, після цих слів, ще сильніше здивувалися, а вона далі продовжує:

– Невдачі вас переслідують. Це вроки. Літня жінка їх на вас навела. Але ви не переживайте, зніму з вас. Тільки приїжджати часто доведеться, поки до кінця не знімемо. А зараз ходімо, почнемо процедуру зняття.

У легкому здивуванні, ми переглянулися, але пішли за жінкою. Вона підвела нас до дверей, які була в коридорі, завела туди.

Там були зашторені вікна, через що в кімнаті було темнувато, але ми розглянули листи паперу з якимись символами.

Вони були розкидані по всьому ліжку. Уклавши нас туди, жінка в головах поклала по листочку, кожному, після чого пішла, наказавши лежати півгодини.

Як тільки двері за нею зачинилися, ми почали обговорювати, варто їй вірити чи ні. І вирішили, поки УЗД не зробимо, вірити на слово не будемо.

Через півгодини вона зайшла і сказала, що нам час йти. Ми залишили їй 300 гривень, а потім запитали так, про всяк випадок:

– А скільки за зняття порчі платити?

Вона назвала суму – 5 тисяч гривень. Тут вже все стало зрозуміним. Ми попрощалися і поїхали додому.

Повернувшись до міста, я в першу чергу зробила УЗД. Природно, виявилася не вaгiтна. Ось і ходи після цього до ворожок.

annashchesna

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago