Комаровський розкрив правду про противірусні свічки
Доктор Комаровський розповів, чим можна замінити противірусні свічки. Відомий український педіатр Євген Комаровський продовжує давати цінні поради батькам. У новому відео, яке з’явилося на його Instagram-сторінці, він розповів про противірусних свічках.
“Дуже нервує дитина, коли мама використовує противірусні свічки. Чим їх можна замінити?”- запитує мама у доктора.
За словами Комаровського, замінити противірусні свічки практично нічим. Оскільки противірусні свічки не мають ніякої доведеної ефективності.
“Ці ліки, в застосуванні яких немає ніякої необхідності. Я з величезним сумом вимушений констатувати той факт, що дуже багато наших мам і тат найглибшим чином переконані в тому, що без будь-яких противірусних засобів дитина не впорається зі звичайною ГРВІ”, – пояснює лікар.
⠀
Євген Комаровський підкреслив, що для лікування респіраторних вірусних інфекцій ліки не потрібні.
“Необхідна виключно корекція способу життя, ми про все це вже багато разів говорили: не годувати, багато пити, зволожити і провітрити. Ось це те, що від вас треба”, – додав лікар.
Зазначимо, раніше Комаровский розповів про непотрібність популярних ліків, які користуються великим попитом в українців.
Відомий український педіатр Євген Комаровський попереджає, що не дивлячись на популярність серед українців, ефективність цих ліків не доведена науково. Це один з найвідоміших фуфломіцінов – оксолінова мазь, яка в 2020 році відзначатиме ювілей – 50 років з дня офіційного народження (дати реєстрації).
Лікар звертає увагу, що за 50 років вживання не проведено жодного дослідження ефективності оксоліну, відповідне нормам і правилам доказової медицини.
⠀
Використання лікарем в своїй практичній діяльності методів діагностики і лікування, заснованих на дослідженнях з максимально можливим рівнем достовірності, лежить в основі концепції доказової медицини.
«Говорячи іншими словами, доказова медицина (Evidence-based medicine – медицина, заснована на доказах) – це строго науковий підхід до медичної практики, що базується не на думці професора Іванова, не на рекомендаціях Міністерства охорони здоров’я, не на рекламній кампанії виробника ліків, а на доказових дослідженнях».
Шукайте деталі в групі Facebook