Страшна трагедія з молодою дівчиною шокувала викладачів і студентів одного з університетів України. Про це пишуть регіональні ЗМІ.
Відзначається, що НП сталася вчора, 7 березня.
Відомо, що з вікна третього поверху біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка несподівано випала аспірантка. За інформацією ЗМІ, зараз дівчина перебуває в реанімаційному відділенні 8-ї міської лікарні, її стан оцінюється як важкий.
Колеги по університету збирають кошти на її лікування. Вони просять принести гроші на кафедру біохімії в викладацьку. Кажуть, фінансова допомога дуже потрібна.
Крім цього, є потреба в донорській крові, яку можна здати у Львівському обласному центрі служби крові на вул. Пекарській, 65.
“Ми тут всі в шоці, ніхто від Зоряни такого не очікував. Розумна, врівноважена, привітна, цілком адекватна дівчина. Можливо, це була якась нерозділене кохання”, – розповідає співробітниця кафедри в коментарі журналістам.
Також відомо, що за кілька годин до інциденту Зоряна розмістила на своїй сторінці в соцмережі малюнок з написом: “Ти назавжди в моєму серці!”.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…