Заарештованого доставили в лікарню, тим часом суд продовжив йому запобіжний захід на два місяці.
У залі засідання Києво-Святошинського суду обвинувачений громадянин Молдови порізав собі живіт. Про це у вівторок, 12 березня, повідомило видання LB з посиланням на інформацію суду.
Інцидент стався під час засідання суду щодо продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Громадянин Молдови намагався накласти на себе руки, порізавши собі живіт.
“Таким чином він намагався зірвати судове засідання, де планувалося продовжити йому запобіжний захід”, – повідомили в суді.
Підозрюваного доставили в лікарню, серйозних ушкоджень він не отримав.
Підсудний звинувачується в замаху на вбивство і розбійному нападі. Справа розглядається по суті в Києво-Святошинському суді. У справі проходять троє осіб. Під час інциденту в камері для підсудних в залі суду було двоє підсудних. Третій брав участь в засіданні за допомогою відеозв’язку з Одеського СІЗО.
Суд продовжив їм запобіжний захід до 11 травня.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…