Щоправда, не з автоматичної зброї, а камінням – однак дана витівка може дорого обійтися порушникам, які 8 березня у потязі № 133/134 сполученням Івано-Франківськ-Миколаїв вибили камінням вікна у вагонах.
Цю інформацію Громадському радіо підтвердив заступник директор департаменту пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.
За його словами це сталося близько другої години ночі. Потяг саме під’їжджав до станції «Бердичів».
«Пошкоджені вагони. У четвертому вагоні вибито вікно у тамбурі, а у п’ятому, купейному вагоні, вибито вікно у коридорі. На станції «Бердичів» механік поміняв вікна, щоб люди комфортно дісталися своїх міст», — зазначив Красноштан.
За його словами, попри цей інцидент затримки потягу не було. Постраждалих також немає.
Але представник Укрзалізниці пояснив, чому небезпечні такі дії.
«Це не просто хуліганство. Такі дії несуть загрозу безпеці руху, безпеці пасажирів і працівників Укрзалізниці, тому вони мають жорстко присіктися. На жаль, такі випадки трапляються. Затримання були, передбачені серйозні покарання за такі дії, тому що це не просто хуліганство. Це класифікується як незаконне втручання у роботу залізничного транспорту», — пояснив представник Укрзалізниці.
Олександр Красноштан додав, що частіше до таких дій вдаються підлітки, а покарання несуть їхні батьки.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…