На Хустщині чоловік під час сімейної сварки вбив свою співмешканку та підірвав газом будинок

Сам утік і переховувався. Причетного до злочину поліцейські розшукали. За даним фактом розпочато кримінальне провадження

Учора, 14 березня, на лінію «102» надійшло повідомлення від працівників ДСНС про те, що під час гасіння пожежі у приватному будинку в селі Рокосово Хустського району вони виявили тіло жінки.

На місце події виїхали поліцейські, експерти-криміналісти. Як з’ясували правоохоронці, в ніч на 14 березня між 27-літньою потерпілою та її 25-річним співмешканцем, раніше судимим, виник конфлікт. Під час сварки чоловік наніс жінці численні удари ногами і руками по голові та тілу. Після чого, намагаючись приховати сліди злочину, вирішив підірвати будинок та покінчити життя самогубством. Він увімкнув газовий прилад, через деякий час стався вибух.

Ударною хвилею чоловіка викинуло з будинку. Оговтавшись, він утік з місця події і переховувався у будинку односельця.

Невдовзі його розшукала поліція. На даний час він перебуває в реанімації з численними травмами та опіками.

За ознаками ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство) розпочато розслідування. Правоохоронці встановлюють усі причини та обставини злочину. Слідство у справі триває.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

3 дні ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

4 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

5 днів ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

5 днів ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

6 днів ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

7 днів ago