Categories: Спорт

Не пощастило: Травмована Світоліна зупинилася за крок до фіналу турніру в Індіан-Веллсі

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна у півфіналі тенісного турніру WTA категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) програла Бьянці Ванессі Андрееску з Канади.

 

 

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна зупинилася за крок до фіналу представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом $9,035 млн.

У півфіналі посіяна під шостим номером 24-річна харків’янка Еліна Світоліна з рахунком 3:6, 6:2, 4:6 поступилася Бьянці Ванессі Андрееску з Канади (№60 рейтингу WTA).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначимо, що тенісистки вперше зустрілися на корті в очному протистоянні.

Головний приз турніру категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі Андрееску розіграє з переможницею поєдинку між німкенею Анджелік Кербер (WTA № 8) та швейцаркою Беліндою Бенчич (WTA № 23).

Додамо, що вихід до півфіналу дозволить Еліні Світоліній повернутися у ТОП-5 рейтингу WTA, а поразка Анджелік Кербер гарантує українці четверте місце.

Після поразки Світоліна зізналася, що відіграла турнір з травмою коліна.

За словами української тенісистки, перед початком змагань вона зробила МРТ, а через великі навантаження і трьохсетові матчі біль і запалення посилилися.

Невдовзі українка пройде ще одне обстеження, а пізніше вирішить, чи зіграє наступного тижня на турнірі в Маямі.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago