Занурювали голову у воду: на Сумщині скоєно жорстокий розбійний напа

У селі Покровка Сумської області скоєно жорстокий розбійний напад – зловмисники зв’язали та катували жертву. Про це УНН повідомили у правоохоронних органах.

Троє невстановлених чоловіків у балаклавах вибили вхідні двері та зайшли до приватного будинку, де напали на господаря.

Зловмисники побили його та зв’язали. Чоловіку занурювали голову у відро з водою та продовжували бити, вимагаючи гроші. У результаті зловмисникам вдалося заволодіти грошима на суму близько 10 тисяч доларів. Після чого вони зникли з місця злочину.

Потерпілий, чоловік 1984 року народження, госпіталізований до лікарні з черепно-мозковою травмою та чисельними забоями.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 187 КК України (розбій).

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

13 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

2 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago