Незалежний експерт Джозеф Чеймі провів дослідження, яке показало, що буквально через 14 років у багатьох країнах світу залишиться вкрай мало молодих людей.
Так, першою з подібною проблемою зіткнулася Італія ще в 1995 році. Наразі схожі ситуації складаються в таких країнах, як Німеччина, Франція, Японія і Канада.
У цих країнах вже зараз частка пенсійного населення перевищує відсоток людей дітородного віку.
Через років п’ять цей список ризикують поповнити Україна, Латвія, Естонія і Куба, а ще через десятиліття до них можуть приєднатися Вірменія, Росія і навіть Китай. А ось країнам африканського континенту подібна проблема не загрожує — вже до кінця століття там на кожних двох людей похилого віку припадатиме по три дитини.
джерело http://new-s.com.ua/
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…
Микола до того, як стати військовим, працював на шахті в Лисичанську. Він активно допомагав нашим…