facebook

“Я пожертвувала щастям своєї дитини”: відома черкащанка розповіла про вагітність та коханого чоловіка

Психолог Наталія Холоденко, яка тиждень тому вдруге стала мамою, розповіла, коли все встигла, йдеться у “Світському житті”, інформує ТСН.

За словами Наталії, ініціатором розлучення з першим чоловіком стала вона, однак не через те, що у її житті з’явився інший. Холоденко зізналася, що новий коханий прийшов у її життя у процесі розриву з попереднім.

“Я не вийшла заміж вдруге, тому що я тільки розлучилася, це дуже тривалий був процес, в кінці грудня. А потім я вже була зайнята іншими справами, пов’язаними з вагітністю і я не хотіла вже на такому пізньому етапі вагітності влаштовувати якісь свята”, – прокоментувала Холоденко.

На думку психолога, краще говорити про народження дитини, коли їй виповниться три місяці, однак у своєму випадку знаменитість не мала іншого вибору.

“Я афішувала свою вагітність тільки тому, що зрозуміла, що мого першого чоловіка будуть вітати з народженням дитини”, – зауважила Наталія.

Окрім того Холоденко розповіла, як на зміни у житті мами відреагував її син від першого шлюбу. Так, Наталія зізналася, що хлопець не хотів сестру чи братика.

“В мого сина була позиція, що він не хоче ніяких братиків та сестричок, а хоче жити спокійно сам один. Ще коли ми жили з чоловіком у шлюбі, це його категорична позиція. Він познайомився з сестричкою три дні тому. Він зайшов, сказав: “Мамо, я її любити не буду, але ти можеш”, – поділилася Холоденко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Разом з тим психолог визнає, що пожертвувала щастям дитини заради свого.

“Він дуже тяжко пережив розлучення. Це правда, я навіть не очікувала. Була така фраза, від якої я не могла оговтатися декілька днів. Він сказав: “Мамо, я не хочу, щоб ми були як розділені шматки піци”. Він ще сподівається, що ми будемо жити з татом разом на вихідні. Я визнаю, що пожертвувала щастям своєї дитини, тому що він жив у дуже щасливій родині, заради власного щастя. Я це визнаю”, – зауважила Наталія.

Нагадаємо, не так давно психолог Наталія Холоденко розповіла про свої важкі пологи. Також знаменитість розсекретила стать та ім’я дитини.

Шукайте деталі в групі Facebook

Вам також може бути цікаво...