Інцидент стався на Львівщині в п’ятницю, 22 березня. Вже встановлено, що тілесні ушкодження школяреві завдав 78-річний учитель математики під час перерви в школі.
У Мостиський район відділення поліції надійшло повідомлення від лікарів про те, що до них в лікарню доставлений 11-річний хлопчик, учень п’ятого класу однієї зі шкіл міста, з діагнозом «забій передньої стінки живота», — повідомляє відділ комунікацій ГУ Національної поліції Львівської області.
Зараз правоохоронні органи встановлюють всі обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження, ведеться слідство. Інформації про стан побитого п’ятикласника і причини події конфлікту між ним і вчителем поки немає.
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…