Categories: Технології

З понеділка ще на чотирьох ділянках доріг в Житомирській області розпочнуть використовувати прилади TruCAM

З понеділка 25 березня 2019 року для вимірювання швидкості руху на українських дорогах запрацює ще 25 приладів TruCAM. Тож, загальна кількість приладів,які використовуватимуться, становитиме 75 шт.

 

 

Про це 22 березня прес-служба патрульної поліції Житомирської області у соцмережі розмістила допис Олексія Білошицького.

«Як ми і обіцяли, при розширенні ділянок, де використовуються TruCAM і при збільшенні кількості приладів, ми будемо повідомляти і публікувати оновлену інформацію. Отже, з понеділка 25.03.2019, ще 25 приладів буде використовуватися патрульною поліцією для вимірювання швидкості руху. Загальна кількість приладів, які будуть використовуватися з понеділка – 75шт. Нові ділянки використання приладів позначені на карті червоним кольором», – йдеться у дописі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відповідно до оновлених даних, з 25 березня на дорогах Житомирської області буде використовуватись 6 приладів вимірювання швидкості руху TruCAM, з яких чотири – нові.

Так, на трасі М-06 Київ-Чоп у Житомирській області прилади TruCAM будуть використовуватися на трьох ділянках: нові ділянки 150-190 км, 203-251 км, а також ділянка 72-125 км, де такий прилад використовується з 8 жовтня 2018 року.

На трасі М-07 Київ-Ковель-Ягодин у Житомирській області TruCAM використовуватимуть на двох ділянках: 84-135 км та нова ділянка – 140-225 км.

З 25 березня прилад TruCAM починають використовувати і на трасі М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський в Житомирській області, а саме на ділянці 184-213 км.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago