Categories: Україна

У пожежі на Черкащині ледь не загинула жінка

Пожежа у 9-ти поверховому житловому будинку сталася сьогодні о 03:35 у Черкасах, на вулиці Сумгаїтській. Із задимленої квартири вогнеборцям вдалося врятувати 67-річну господарку.

 

 

Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області.

Про пожежу повідомили сусіди, які почули запах диму на сходовій клітині.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Через сильне задимлення всередині квартири, рятувальникам довелося працювати в захисних апаратах на стисненому повітрі.

Під час проведення розвідки та боротьби із вогнем, у задимленому помешканні рятувальники знайшли та винесли у безпечне місце 67-річну господарку квартири. Потерпілу, яка отримала отруєння продуктами горіння, було терміново госпіталізовано до лікувального закладу.

Як з’ясувалося, до пожежі призвела залишена без нагляду на плиті каструля із їжею, яку господарка поставила розігрівати.

Вогнем пошкоджено меблі, побутову техніку та речі домашнього вжитку.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago