Днями карту найпопулярнiших прiзвищ у країнах Європи склав чеський блогер-лiнгвiст Якуб Марiан.
Виявилося, що в Українi найбiльше Мельникiв.
У нас аж 174 057 носiїв цього прiзвища. На другому мiсцi Шевченко – 142 200 носiїв, на третьому – Бойко — 126 548 людей з таким прiзвищем.
Щоправда, такi данi отримали, проаналiзувавши прiзвища семи мiльйонiв людей.
Мiж іншим, у 90-х роках Шевченкiв було бiльше, нiж Мельникiв, та з часом кiлькiсть носiїв зрiвнялася.
Мельникiв бiльше на Заходi України, натомiсть однофамiльцiв Кобзаря багато в усiх iнших регiонах. А найменш популярнi прiзвища Ходаковський, Чугуй, Чуча, Шаля, Цибко, Черкун – лише 663 таких серед семи мiльйонiв осiб.
Цiкаво, що в наших сусiдiв-полякiв найбiльше людей iз прiзвищем Новак, у Нiмеччинi – Мюллер, в Iталiї – Россi, в Англiї – Смiт, а в Iспанiї – Гарсiа.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…