facebook

У страшному ДТП під Києвом загинув відомий український бізнесмен: був справжнім патріотом і волонтером

В результаті ДТП загинув відомий український бізнесмен Володимир Слабовський.

 

 

У Київській області сталося страшна дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув відомий патріот України і генеральний директор однієї з найбільших українських агропромислових компаній Allseeds.
Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook. Він додав, що це був бізнесмен дуже високого класу. Він загинув в ДТП.

За його словами, загинув Володимир Слабовський, який багато допомагав української армії з самого початку війни на Донбасі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Його компанія демонструє вражаючі темпи зростання, це один з лідерів з інвестицій у виробництво в Україні, топ-менеджери такого класу – це унікальні і незамінні люди. Але перш за все це був громадянин », – повідомив журналіст.

Відомо, що чоловік народився в Донецьку, а з початку війни не вагаючись залишив там власність і бізнес.

“Бійцям він завжди говорив:” я не повернуся на рідний Донбас, поки окупантів не вижену, і я буду допомагати нашій армії, поки Донбас знову не стане українським “, – написав Бутусов.

Слабовський багато допомагав українським воїнам на Сході України. Його компанія придбала і обладнала важка вантажівка МАН з великою душовою і пральними машинами. Також він перераховував гроші на закупівлю великої і сучасного намети для комфортного розміщення бійців, а також інших предметів постачання на базу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...