facebook

У Миколаєві винесли вирок матері, яка викинула сина з моста

Суд визнав винною жінку, яка викинула з моста свого 9-місячного сина. Горе-матір проведе у в’язниці 10 років.

Центральний суд Миколаєва виніс вирок у справі матері, обвинувачуваної у замаху на вбивство 9-місячного сина. Розслідування справи тривало цілий рік. Про це повідомляють Сегодня.

Суд визнав її винною і засудив її до 10 років позбавлення волі. На суді жінка запевняла, що не хотіла вбивати сина, а просто впустила його.

Відзначимо, малюк впав у воду з 10-метрової висоти обличчям вниз. Піти на дно відразу йому не дозволив комбінезон, який зіграв роль повітряної подушки. Хлопчика доставили в лікарню в стані клінічної смерті. Але лікарі змогли врятувати йому життя.

Горе-матір взяли під варту без можливості внесення застави. Жінка запевняла, що дитину впустила випадково (висота перил на мосту – більше метра), і не визнала свою провину. Хоча раніше поліції вона повідомила, що хотіла позбутися дитини через те, що не має можливості його прогодувати. Батька дитини напередодні події посадили в тюрму.

Як стало відомо ЗМІ, опікунство над врятованим маленьким Павликом оформила сестра батька дитини. В її родині він зараз і проживає.

Шукайте деталі в групі Facebook

Вам також може бути цікаво...