Categories: ДТП

17-річна дівчина загинула у ДТП, яке влаштував її коханий: деталі трагедії

У Київській області в результаті ДТП загинула неповнолітня пасажирка. Дорожньо-транспортна пригода сталася в неділю, 14 квітня, близько 19 години у місті Фастів по вул. Великоснітинській.

 

 

Водій автомобіля «ВАЗ 2106» не впорався з керуванням, з’їхав у кювет, де автівка перекинулась. На сайті Нацполіції зазначається, що за кермом автомобіля «ВАЗ-2106» знаходився 18-річний мешканець села Велика Снітинка без посвідчення водія. Тілесних ушкоджень не отримав, тверезий.

В результаті аварії його 17-річна дівчина, яка сиділа на передньому пасажирському сидіння, отримала травми, несумісні з життям. Тіло загиблої направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Автотранспортний засіб вилучено та поміщено на майданчик тимчасового тримання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Встановлюються всі обставини смертельної ДТП. Триває слідство.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago