У Новій Каховці Херсонської області намагалися вбити 38-річну жінку. Вона робила ремонт у своїй кімнаті в гуртожитку, коли на неї накинувся невідомий. Він завдав жінці близько 15 колото-різаних ран в шию, руки і спину.
Вчивнивши злочин, нападник зник. Жінка вижила завдяки диву. Розглянути того, хто завдавав удари, вона не встигла.
Є підозра, що напасти на жінку міг її 18-річний племінник. Він брав у новокаховчанки гроші, повертати борг вона не вимагала, але наполягала, щоб хлопець знайшов роботу, що йому дуже не подобалося.
Підозрюваного розшукують правоохоронці.
У четвер, 25 квітня, в селі Іваничі Костопільського району Рівненської області стався інцидент між сусідами, в результаті якого 13-річний підліток, прагнучи захистити свого батька, поранив ножем 63-річного місцевого мешканця.
Поліція, яка виїхала на місце НП, встановила, що п’яний 63-річний селянин увечері зайшов у двір сусідів і став їх звинувачувати в тому, що через них кудись пропав його 37-річний син. При цьому він дістав ніж і почав погрожувати розправою господареві. Злякавшись за свого батька, 13-річний хлопчик вибив з рук дебошира ніж, схопив його і завдав ним удару непроханого гостя. Пенсіонера з проникаючим ножовим пораненням правого боку госпіталізували в Костопільському районі центральної лікарні. Після проведеного оперативного втручання його життю нічого не загрожує.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…