Клініка у Бостоні була готова взяти хлопчика на безкоштовне лікування, але лікарі сказали, що він не перенесе перельоту.
У реанімації 8-ї міської клінічної лікарні Львова помер дворічний хлопчик Іван з села Сусідовичі Старосамбірського району, який впав в каструлю з окропом.
“Немає більше мого Вані. О 2:45 він помер”, – зателефонувала вночі мати хлопчика Іванна.
Напередодні, 2 травня, завідувач опікового центру Василь Савчин розповів, що стан дитини критичний.
Температури при таких опіках немає, лейкоцитів практично немає, організм дитини не бореться, стан критичний, – повідомив Савчин.
Хлопчика хотіли відправити на лікування в Бостон, в клініку Шрайнерс госпіталь, де працює професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов. У цій клініці рятують дітей з опіками з усього світу. Там з 2005 року врятували понад 60 дітей з України з опіками 70-80% тіла.
30 квітня нам сказали готувати документи, щоб їхати на лікування в США. Раніше паспортів і віз у нас не було. Але вранці, 1 травня, лікар сказав, що стан Вані різко погіршився і він просто не перенесе перельоту, – розповіла мати хлопчика.
Геннадій Фузайлов підтвердив виданню, що клініка в Бостоні була готова взяти Івана на безкоштовне лікування.
“В Україні у дитини було не більш ніж 5% шансу вижити. Я бачив фото опіків хлопчика, львівські лікарі надіслали мені їх. І в США не всіх дітей з такими опіками вдається врятувати, хоча тут можливості значно більші, ніж в Україні. Якби хлопчик потрапив до нас в перші дні після опіків, то шанс для порятунку склав би 25%, ну, може, 30%”, – повідомив Геннадій Фузайлов.
«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…
Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…
⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…
Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…
В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…
Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…