Categories: Україна

Штрафи за непристебнутий пасок: українцям розповіли, скільки доведеться заплатити за новим законом

Голова Українського центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко в інтерв’ю повідомив про повторне подання законопроекту про підвищення штрафів за водіння з не пристебнутим ременем

За його словами, закон вже подавався до Верховної Ради, проте був відхилений, оскільки в залі не була присутня достатня кількість депутатів.

«Ми очікуємо, що Верховна рада повинна розглянути законопроект, який передбачає підвищення штрафів з 51 до 510 гривень, тобто в 10 разів», – повідомив Шевченко, передає «Авто24».

При цьому, минулого разу штрафи хотіли підняти до 850 грн, однак цього разу підняли їх всього в 10 разів-до 510 гривень.

«Минулого року цей законопроект не набрав достатньої кількості голосів. Тоді багато депутатів вже були на відпочинку. Ніхто не виступав проти, але законопроект був відхилений і ми зареєстрували його знову. Це той самий текст, який пройшов комітет, який був підготовлений до другого читання і навіть з трохи меншим штрафом (тоді пропонувалося збільшення до 850 грн)», – додав Шевченко.

Раніше повідомлялося, що українські парламентарії ввели нові правила, за порушення яких штрафуватимуть: “тепер каратимуть за викидання сміття в недозволеному місці, тобто, повз урн. Доповнення до законопроекту, прийнятого ще в 2017 року, розробили народні депутати. Правда, не зовсім зрозуміло, хто саме буде «ловити на гарячому» злісних порушників. Очевидно, це повинна буде робити поліція, у якої і без того роботи предостатньо”, – йдеться повідомленні.

У проекті документа вказується, що за викидання сміття повз урну українцям доведеться викласти від 10 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн до 850 грн). А за повторне порушення штраф збільшиться від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago