У вівторок, 7 травня, у місті Марганець Дніпропетровської області стався жахливий інцидент. Біля магазину прогримів потужний вибух, у результаті якого загинула одна людина, а ще троє отримали поранення. Про це повідомляють у Нацполіції.
“7 травня, 15:50, у місті Марганець на вулиці Лермонтова біля магазину “Славутич” стався вибух невстановленого предмету (попередньо граната). У результаті вибуху одна людина загинула, а ще троє отримали поранення, серед яких поліцейський групи реагування патрульної поліції Марганецького відділення старший лейтенант поліції Д. (перебував на службі)”, – розповіли копи.
Як повідомляють очевидці, підірвав гранату чоловік з ознаками наркотичного сп’яніння. Троє постраждалих перебувають у лікарні у важкому стані, у одного з них відірвало вухо.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…