В одеському таборі, де згоріли троє дівчат, планують оздоровити дітей

Влада Одеси планує за кошти міського бюджету відправити на відпочинок близько сотні дітей із категорії пільговиків до табору “Вікторія”, у якому кілька років тому сталася смертельна пожежа. Відповідна інформація міститься в розпорядженні одеського міського голови Геннадія Труханова №340 від 3 травня поточного року.
Згідно з текстом розпорядження, міська влада планує організувати оздоровлення та відпочинок: дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей ветеранів і учасників війни; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей з багатодітних сімей або сімей у складних життєвих обставинах; дітей з інвалідністю, потерпілих від аварії на ЧАЕС, постраждалих внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф тощо. Одним із визначених владою місць відпочинку зазначено комунальний позашкільний навчальний заклад “Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс “Вікторія”.

У ньому, згідно з документом, планують оздоровити до 100 дітей у період з 8 по 28 серпня 2019 року.

Нагадаємо, у вересні 2017 року на території дитячого оздоровчого комплексу “Вікторія” сталося займання двоповерхового дерев’яного корпусу. Полум’я охопило дерев’яну будівлю комплексу по усій площі. Внаслідок пожежі загинули троє дітей.

annashchesna

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 тиждень ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

3 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

3 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

4 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

4 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

4 тижні ago