На Київщині собака жорстоко покусав 8-річну дівчинку

У місті Вишневе, під Києвом, до лікарні госпіталізовано 8-річну дівчинку, яку сильно покусав собака. У дитини численні укушені рани обличчя і тіла.

Повідомлення про надання медичної допомоги дівчинці надійшло до поліції Київщини від чергового лікаря обласної дитячої лікарні 14 травня о 20-й годині. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Київській області.

На місці події працювали співробітники Вишнівського відділення поліції, працівники ювенальної превенції.

Встановлено, що школярка разом ще з двома подружками гуляла ввечері біля будинку. В цей час до дітей підбігла собака, яка накинулась на одну з дівчат. Дві інші – злякались і втекли. А покусана дівчинка повернулась додому і розповіла про напад батьку, який викликав швидку медичну допомогу.

Наразі стан здоров’я дівчинки задовільний, вона перебуває на лікуванні.

Працівники поліції встановлюють власника собаки. В разі відсутності господаря поліцейські звернуться до відповідних місцевих організацій, щоб ізолювати тварину та встановити наявність у неї небезпечних інфекційних хвороб.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago