“Треба було не лише скло, а й голову пробити!”: водій скалічив дитину і був побитий батьком чада

Дуже часто українці стають свідками неприємних подій в транспорті. На цей раз НП сталось з водієм маршрутки і маленьким хлопчиком, який заходив у транспорт.

 

 

Водій автобуса дуже поспішав і не переконався в тому, що всі пасажири увійшли в транспорт, а тому бездумно закрив двері і почав виїжджати. Він не звернув уваги, що як раз в той момент в автобус заходили мати з маленьким хлопчиком. Дитина була затиснута дверима, а на зауваження пасажирів водій відповів, що люди покидають автобус занадто повільно, а у нього дуже щільний графік, повідомляється на сторінці “Київ оперативний” у Facebook.

Водій хотів виїхати з місця, проте батько став попереду маршрутки. Коли автобус почав їхати на нього, чоловік вдарив по склу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“На жаль, таких випадків за день по Києву дуже багато, але це ніяк не впливає на манеру управління маршрутників”, – йдеться у публікації.

Інцидент обговорюють і українці – деякі обурені дійями маршрутчика, але є й ті, хто зовсім не розуміє батьків:
“Особливо мені подобається, коли двері маршрутки відкриваються під час їзди, коли тобі треба вийти. Ось закидайте мене тапками, особливо жителі Трої, але таким скотовозкам не місце у великому місті”, “Треба було не лише скло, а й голову пробити!!! Може б в дзеркала навчилися дивитися на зупинках!”, “Коли заходите в громадський транспорт – дитину віком до шести років,потрібно брати на руки або ж першим заходить дитина,а за ним – мама”

“Татусь не правий, скло розвалил, тепер під адмінку сам потрапить”, “Це не транспорт для людей, це скотовозки!”, “Ну, мама теж винна і при чому відразу маршрутка! Треба дивитися за дітьми щоб нормально стояли, не були в небезпеці, а не незрозуміло чим відволікатися”, “Цей номер не перший раз таке робить. Сама бачила, як затис ногу дівчині і провіз її пару метрів.”, “А чому лише скло?”.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago