Україна навряд чи піде шляхом оголошення дефолту. Про це заявив голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков.
“Якщо говорити про мою особисту суб’єктивну позицію, то вважаю, що у сьогоднішніх умовах це малоефективний шлях і навряд чи України зможе ним піти”, – сказав Разумков.
Водночас він нагадав, що Президент України Володимир Зеленський 28 травня проведе в Києві зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду, на якій і розставлять усі точки над “і”.
Раніше, прем’єр прокоментував можливість дефолту.
Нагадаємо, напередодні бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю Financial Times висловив думку, що новий президент України Володимир Зеленський повинен наслідувати прикладу Греції і відхилити програму Міжнародного валютного фонду або піти в дефолт за зовнішнім боргом.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…